Telefon: 0553 798 77 17

Email:info@ilhanikincielesya.com

İlhan İkinci El Eşya


Ankara'nın neresinde olursanız olun bizi aramanız yeterli hemen geliriz eşyalarınızı nakit olarak anında alırız.
Eskimiş eşyalarınızı bize satın karlı çıkın. İlhan İkinci El Eşya Alım Merkezi

 

İlhan Eşya

İkinci el eşya alanlar denildiğinde Ankara'da akıllara ilk biz geliriz! %100 müşteri memnuniyeti ile ve piyasa değerinin üzerinde fiyatlar vermemiz ile tanınıyoruz. İlhan İkinci El Eşya olarak Ankara'nın her tarafında ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Her türlü ikinci el eşyanızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Bizi arayarak ikinci el eşyalarınızı kâra dönüştürün! Bizi arayarak ikinci el eşyalarınızı nakite dönüştürmenin keyfini çıkarın! Tüm ikinci el eşyalarınızı, spot eşyalarınızı, eski eşyalarınızı, istediğiniz yerden anında nakit olarak alıyoruz. 2 el eşyalarınızı bekletmenize ve hurda olmasını izlemenize gerek yok, bizi arayarak 2 el eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. İkinci el eşyalarınızı satmanız için aradığınız fırsat burada! 2. el eşyalarınızı gerçek değerlerinden satın alıyoruz. Buda bizi Ankara'nın en önemli ikinci el eşyacılarından birisi yapıyor. Ankara'nın her yerinden bizi arayarak ikinci el eşyalarınızı satmak için değer alabilirsiniz, resim gönderebilirsiniz. Fiyattan memnun iseniz kapınıza kadar gelerek ikinci el eşyalarınızı satın alıyoruz. İkinci el ev, ofis eşyalarınızı satmak ve değerlendirmek istiyorsanız mutlaka bizi arayın, ikinci el eşyalarınızın eskimesinden, yıpranmasından kurtulmak ve deponuzu, evinizi, ofisinizi temizlemek için bizi arayın!


 

Hizmet Bölgelerimiz

Eryaman'da Eşyalarınızı

Anında Nakit Alıyoruz.


Yenimahalle^de Eşyalarınızı

Anında Nakit Alıyoruz.


Çankaya'da Eşyalarınızı

Anında Nakit Alıyoruz.Dikmen'de Eşyalarınızı

Anında Nakit Alıyoruz.


İlhan Eşya

Eşyalarınızı bize satın yüksek fiyattan eşyalarınızı alalım. Ankara'da her bölgeye hızlı geliyoruz bizi arayın hemen gelelim.

Eşya Alım Merkezi

Ankara'da Eşyalarınızı Nakit olarak anında alıyoruz. Yüksek fiyattan eşyalarınızı alıyoruz.

İletişim Bilgileri

Telefon : 0553 798 77 17

Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı Temmuz Sokak No : 10 Altındağ - ANKARA